بازرگانی دانا خواب
خانه / روتختی چهل تکه / فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه که از مدتی قبل و همزمان با ایام پایانی سال آغاز شده با استقبالی باورنکردنی توسط خریداران محترم مواجه گردیده است. این مدل از روتحتی ها بافتی سنتی و تقریبا روستایی یا عشایری را دارند که به همین دلیل نیز از گستردگی رنگ بالایی برخوردار می باشد.

یکی از پارامترهای مهمی که در چیدمان های اناق خواب بسیار حائز اهمیت بوده، انواع مدل روتختی های گوناگون با رنگ بندی زیبا می باشد.

شاید برای تان چندان قابل قبول که انتخاب یک روتختی مناسب و زیبا تا چه اندازه می تواند در ایجاد آرامش و راحتی در افراد نقش داشته باشد.

بهتر است که در هنگام خرید روتختی به سلیقه خود احترام بگذارید و به فکر این که الان چه مدل و سبکی باب است، باشید!؟

بی شک سلیقه شما خاص و یونیک تر از مدل های فراگیر در بازار خواهد بود که در قالب های مختلف و گوناگون به چشم می خوردند.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

البته چندان هم بد نیست که گوشه چشمی به مد روز بیندازید و سلیقه خود را تا جایی که امکان دارد با آن هماهنگ کنید البته اگر تمایل به این کار دارید.

یکی از زیباترین مدل های روتختی که از قدیم الایام تا به امروز رواج داشته و هیچوقت از مد نیفتاده، مدل های روتختی چهل تکه هستند.

این سبک از روتختی ها تقریبا با هر نوع چیدمان سنتی و مدرن سازگاری دارد که این موضوع باعث خواهد شد نیاز به تعویض زودهنگام آن نباشد و از لحاظ اقتصادی نیز باصرفه تر بنماید.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه همانطور که از نامش نیز پیداست به صورت غیر حضوری و از طریق سایت و شبکه های مختلف اجتماعی صورت می پذیرد.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه جدید

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه جدید که از مدتی قبل از طریق سایت آغاز شده در همین مدت زمان محدود نیز توانسته متقاضیان خرید بسیاری را به خود جذب نماید.

از جمله دلایلی که می توان برای برگزیدن این مدل از روتختی های شیک و سنتی برشمرد عبارتند از:

 1. سازگاری با روحیات مردم مشرق زمین
 2. تبلور سنت و گذشته ای که به همراه دارد.
 3. کمتر دستخوش تغییر گردیده
 4. در هر برهه از زمان حرفی برای گفتن دارد.
 5. به دلیل گستردگی بالای رنگ با هر نوع دکوراسیونی سازگاری پیدا خواهد کرد.
 6. دوخت دستی و اصیل دارد.
 7. به رونق اقتصادی کشور کمک خواهد کرد.
 8. در برابر مواد شوینده مقاوم تر هستند.
 9. نرم و بسیار لطیف و دوست داشتنی می باشند.
 10. کم حجم و با وزن سبک طراحی شده اند.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

فروش آنلاین روتختی نوع چهل تکه

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه و سنتی از طریق روش های آنلاین نیز قابل اجرا می باشد که برای خریداران از جذابیت بالاتری برخوردار است زیرا:

 • دسترسی به آن راحت تر بوده
 • ثبت سفارش آسان تر انجام می پذیرد.
 • مقایسه قیمت ها میسر خواهد بود.
 • می توان به بررسی نظرات و کامنت ها پرداخت.
 • نمودار قیمت ها قابل رؤیت است.
 • از جدیدترین و آخرین مدل های طراحی می توان بهره مند شد.
 • به بررسی مشخصات هر سبک از روتختی و کالای خواب می توان پرداخت.
 • در هر زمان امکان ثبت سفارش محصول وجود دارد.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

فروش مستقیم انواع روتختی جدید چهل تکه

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه در انواع و اقسام مدل های جدید که به طور مستقیم و بی واسطه انجام می گیرد برای خریداران محترم بسیار جذاب بوده و هست.

برخی از ویژگی هایی که در هنگام خرید روتختی به ویژه مدل های سنتی و چهل تکه باید به آن توجه کرد عبارتند از:

 1. ترکیب و هارمونی رنگ ها در کنار یکدیگر
 2. توجه به جنس پارچه ها که بهتر است اصیل و سنتی باشد.
 3. دقت به نوع دوخت روتختی و پارچه
 4. میزان نرمی و لطافت روتختی
 5. توجه به میزان ضخامت روتختی
 6. زیبایی و طراحی که برای روتختی چهل تکه در نظر گرفته شده

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

فروشگاه اینترنتی انواع روتختی چهل تکه

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه از طریق فروشگاه های معتبری که در سایت فعال هستند و شغل و پیشه اصلی آن ها در این زمینه است، نیز به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

از مزایای خرید و فروش اینترنتی برای دو طرف معامله یعنی خریدار و فروشنده آن است که:

 • اتلاف وقت و انرژی چندانی را در پی ندارد.
 • در هر زمان امکان دسترسی و انجام معامله وجود دارد.
 • بررسی قیمت ها در کمترین زمان میسر خواهد بود.
 • نیازی به اجاره یا خرید ملک برای کار و کاسیی نخواهد بود.
 • نیازی به مراجعه به مغازه با فروشگاه جهت خرید محصول نخواهد بود.
 • زمان بیشتری برای اتخاذ تصمیم نهایی وجود دارد.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

روتختی چهل تکه کتان

روتختی های چهل تکه معمولا از پارچه هایی تولید می شوند که مزیت های لازم را داشته و بتوان از کیفیت مطلوب آنها بیشترین استفاده را برد. به همین دلیل بسیاری از مجموعه های تولید کننده روتختی، مدل های شیک و زیبا را طراحی نموده و با قیمت مناسب در سراسر کشور توزیع می کنند.

زیبایی روتختی های چهل تکه وقتی از پارچه هایی مانند کتان در تولید آنها استفاده شود، مسلما بیشتر شده و می توان مدل های شیک تری را با قیمت روز تهیه نمود. به همین دلیل عرضه کننده های بزرگ روتختی زیباترین ها را ارائه داده و نرخ مشخصی از تولیدات باکیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

روتختی های کتان همواره از پارچه های مقاوم و درجه یک تولید شده و شرکتهایی که بهترین نوع آنها را به بازار عرضه می دارند، بهترین مدل ها را مد نظر قرار خواهند داد.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

قیمت روتختی چهل تکه دوزی

روتختی چهل تکه دوزی با هنر ایرانی آمیخته شده و می توان شاهد فروش بسیار خوبی از آنها بود. به همین دلیل شرکت های تخصصی و حرفه ای در این راستا فعالیت نموده و مدل های شیک را با زیباترین پارچه ها ارائه می دهند.

این روتختی ها بیشتر محصول شرکت های ایران بوده که در شهرهای مختلف فعالیت دارند. برخی از این شهرها عبارتند از:

 • یزد
 • اصفهان
 • تبریز
 • شیراز
 • کرمانشاه
 • همدان

در هر یک از این شهرها بهره گیری از هنر بسیار مهم بوده و می توان شاهد فروش حجم زیادی از زیباترین مدل های روتختی با قیمت روز بود.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

قیمت انواع روتختی چهل تکه

بسیاری از شرکت هایی که در زمینه تولید و توزیع انواع روتختی چهل تکه فعالیت دارند، زیبایی را موضوعی مهم دانسته و همواره بهترین نوع آنها را پیشنهاد می دهند. با توجه به اینکه انواع روتختی چهل تکه دارای استانداردهای لازم مانند کیفیت عالی و زیبایی هستند، می توان شاهد فروش حجم زیادی از آنها در سراسر کشور بود.

اعلام قیمت روز انواع روتختی را مجموعه های مختلف مد نظر دارند. این عرضه کننده ها به نیاز مشتریان خود بسیار اهمیت داده و همواره باکیفیت ترین ها را به خریداران پیشنهاد می دهند.

با توجه به اینکه دسترسی به مجموعه های عرضه کننده روتختی چهل تکه بسیار مهم است، می توان شاهد فروش حجم زیادی از این تولیدات در سراسر کشور بود. به طوری که هر شخص با توجه به سلیقه خود آنها را سفارش خرید داده و همواره در ارائه باکیفیت ترین ها اقدام می کنند.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

مرکز روتختی چهل تکه نوزاد

روتختی های چهل تکه در سایزهای متنوع تولید می شوند. این کار می تواند انتخاب را برای خریداران مختلف راحت تر نموده و محصولی بهتر را تهیه خواهند کرد. یکی از این سایزها، مدل نوزادی بوده که طرفداران زیادی در بازار دارد.

با توجه به اینکه مراکز عرضه روتختی بهترین شرایط همکاری را برای مشتریان خود رقم می زنند، مسلما بهترین ها را به آنها عرضه داشته و زیباترین طرح ها را به آنها پیشنهاد می دهند.

مدل های جدید روتختی نوزادی همواره با استقبال بهتری همراه خواهد بود. لذا عرضه کننده ها در این موارد دقت بیشتری داشته و بهترین ها را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. برای این منظور هم قیمت روز و هم مدل های جدید و زیبا را در اختیار آنها قرار خواهند داد.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

سایت فروش روتختی جدید

در ایران سایتهای اینترنتی به منظور عرضه مدل های جدید و زیبای روتختی شرایط خوبی دارند. این مراکز بروز بوده و می توان به کمک آنها شیک ترین طرح ها را به بازار عرضه داشت.

وقتی عرضه کننده ها از سایتهای اینترنتی به منظور فروش انواع روتختی بهره می گیرند، به نیاز مشتریان خود در شهرهای مختلف توجه داشته و همواره به صورت مستقیم اقدام می کنند. این تولیدات بسیار زیبا بوده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، از زیبایی طرح و جدید بودن آن اطمینان کافی حاصل خواهند کرد.

در راستای خرید انواع روتختی می توان سایتهای تخصصی و حرفه ای را در اختیار داشته و همواره زیباترین ها را با قیمت روز از آنها خریداری نمود. این مراکز می توانند شرایط همکاری خوبی را در بازارهای سراسر کشور فراهم کنند.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

نمایندگی بهترین مدل روتختی

در ایران بسیاری از نمایندگی های رسمی و معتبر را می توان فعال دید که انواع روتختی ها را با مدل های شیک و جدید ارائه می دهند. این عرضه کننده ها قیمت مشخصی از انواع روتختی به مشتریان خود اعلام می دارند.

همانطور که می دانید در ایران بسیاری از مدل های روتختی با زیباترین شکل و برندهای محبوب در بازار عرضه می شوند. در این صورت خریداران عمده می توانند راحت تر اقدام به خرید نموده به منظور بهره گیری از شیک ترین طرح ها اقدام خواهند کرد.

مدل های جدید روتختی را می توان از سایتهای اینترنتی و مجموعه های معتبر تقاضا نمود. این عرضه کننده ها همواره بروز بوده و شیک ترین ها را با قیمت مشخص راهی بازار می کنند.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

شرکت پخش انواع روتختی

اما اینکه خریداران عمده انواع روتختی جدید و زیبا را از مراکز تخصصی پخش خریداری کنند، موضوعی مهم و مورد توجه است. به همین دلیل برای تهیه این تولیدات از مجموعه های بزرگ کمک گرفته و مدل های باکیفیت و زیبا را خریداری خواهند کرد.

دسترسی به شرکت های تخصصی بزرگ و شناخته شده در زمینه انواع روتختی می تواند بسیاری از مشکلات را به خوبی رفع نموده و نیاز خریداران عمده را آن طور که باید و شاید تامین کند.

عرضه کننده های بزرگ روتختی می توانند هم قیمت مشخصی از تولیدات مختلف را راهی بازار نموده و هم مدل های شیک و زیبا را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

فروش اینترنتی روتختی چهل تکه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید دانا
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120902095
کانال تلگرام: Danakhab@
پست الکترونیکی: Danakhabco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روتختی چهل تیکه پسرانه

قیمت خرید عمده روتختی چهل تیکه پسرانه در داناخواب

روتختی چهل تیکه پسرانه را می توانید از مراکز فروش و فروشگاه‌ های کالای خواب …

دانا خواب فروشگاه